BRT - BarTender

BarTender to zaawansowane i wszechstronne oprogramowanie umożliwiające projektowanie i drukowanie etykiet komercyjnych za pomocą łatwych w użyciu narzędzi projektowych i szerokiej gamy wzorów. Oprogramowanie BarTender dostępne jest w kilku wersjach w zależności od stopnia zaawansowania i skali procesów produkcji etykiet oraz ilości używanych drukarek. W podstawowej wersji STARTER nowi użytkownicy mogą rozpocząć pracę w ciągu kilku minut, korzystając z intuicyjnych narzędzi do projektowania, kreatorów i obszernej biblioteki przykładowych szablonów etykiet.


Dostępne są następujące wersje BarTender: Starter, Professional, Automation oraz Enterprise.


POBIERZ 30-to DNIOWĄ WERSJĘ TESTOWĄ BARTENDER

Zobacz listę produktów

Cechy produktu

  • BarTender PROFESSIONAL: Zawiera wszystkie funkcje wersji Starter Edition. Idealny dla małych firm i działów, BarTender Professional Edition zawiera bezpieczne drukowanie internetowe, formularze wprowadzania danych, kodowanie RFID i umożliwia łączenie z treściami z baz danych, arkuszy kalkulacyjnych i innych plików wraz z wiodącym w branży narzędziem do zaawansowanych projektów etykiet i kart.
  • BarTender AUTOMATION: Zawiera wszystkie funkcje wersji Professional. Idealny dla firm, które chcą zautomatyzować etykietowanie w celu zwiększenia szybkości i dokładności, BarTender Automation Edition zapewnia narzędzia do zarządzania i integracji drukowania etykiet i dokumentów z systemami biznesowymi organizacji.
  • BarTender ENTERPRISE: Zawiera wszystkie funkcje wersji Automation Edition, a dodatkowo zapewnia kompleksowe drukowanie w całym przedsiębiorstwie ze scentralizowanym zarządzaniem, upraszczaniem procesu przepływu pracy i kontrolą wersji, audytem, ​​drukowaniem internetowym i mobilnym, zawsze wysoką dostępnością i dodatkowymi zabezpieczeniami. Idealny dla firm, które działają w branżach regulowanych lub obejmują wiele lokalizacji i muszą kontrolować projektowanie i drukowanie w całej organizacji.


Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁
Zapisz się do newslettera,
wyślemy Tobie nasz katalog!