Znakowanie podłóg.

Znakowanie podłóg.

Wyznaczenie tras komunikacyjnych i opisy miejsc składowania umieszczone na posadzce to bezpieczeństwo i komfort pracy każdego operatora wózka widłowego. Taśmy podłogowe z klejem trwałym lub usuwalnym oraz trwałe etykiety podłogowe, których treść chroni odporny na ścieranie laminat to rozwiązania, które gwarantują wieloletnie użytkowanie. Sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, do stosowanie wewnątrz i na zewnątrz.
Taśmy podłogowe ( TWW1, TTS, TWAS )

Wyznaczenie stref składowania lub ciągów komunikacyjnych to ważny element oznakowania magazynu lub obiektów użytku publicznego. W naszej ofercie posiadamy widoczne i trwałe taśmy ostrzegawcze, taśmy antypoślizgowe oraz taśmy fluorescencyjne służące do znakowania schodów, przejść i alejek, ale także białe i czarne taśmy sceniczne Gaffa z klejem usuwalnym.


Etykiety podłogowe ( WFL )

Składowanie towarów bezpośrednio na podłodze wymusza oznakowania innego niż pionowe, czyli w postaci etykiet lub znaków na regałach. Przeniesienie tej samej informacji na posadzkę magazynu wymaga trwałej etykiety, odpornej na ścieranie, nacisk wózka widłowego czy zabrudzenie. Nasza konstrukcja etykiety laminowanej spełnia wszystkie te wymagania i gwarantuje komfort pracy na długi czas. Etykieta dostosowana do indywidulanych potrzeb, może zawierać dowolny tekst lub kody kreskowe wydrukowane wg listy klienta.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁