Taśmy do znakowania kabli

Taśmy do znakowania kabli

Oznaczniki kablowe w postaci taśmy samoprzylepnej ze standardowym opisem faz lub literami i cyframi, dzięki którym można tworzyć unikalny opis przewodu zgodnie z wymaganiami dokumentacji technicznej. Wykonane z trwałego winylu pokrytego laminatem w celu zabezpieczenia opisu przez zarysowaniem lub zabrudzeniem. Do znakowania kabli wewnątrz szaf kablowych i w pomieszczeniach. Trwały i wygodny sposób znakowania przewodów.

Aplikatory taśmy do znakowania ( CCM )

Stwórz dowolne oznakowanie przewodu za pomocą taśmy samoprzylepnej zawierającej cyfry, litery bądź standardowe oznakowanie ( np. L1, L2, uziemienie ). Wygodny i poręczny aplikator pozwala na odcięcie odpowiedniej długości oznacznika. Kasety można uzupełniać nowymi rolkami taśmy. Opis pokryty dodatkowym laminatem zabezpieczającym, co gwarantuje trwałość opisu na długi czas. Czarny nadruk na białym lub żółtym tle.


Taśmy do znakowania faz ( FCM )

Taśmy PARTEX LABELS z nadrukiem faz to gama 6 taśm znakujących PVC o szer. 19 mm do oznaczania poszczególnych faz. Taśma ta zapewnia wysoką trwałość i czytelność opisu, jest odporna na wilgoć i ma wysoka odporność na rozrywanie.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁