Znakowanie towarów

Znakowanie towarów

Aby właściwy towar trafił we właściwe miejsce, konieczne jest jeszcze oznakowanie poszczególnych opakowań w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do celu przeznaczenia.

Etykiety towarowe, etykiety sygnałowe lub standardowe znaki informacyjne towarów niebezpiecznych, to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie, w myśl zasady od ogółu do szczegółu. Ponieważ wykonujemy je sami, wysyłamy je w ciagu 24 godzin z naszego magazynu w Toruniu. Nasi klienci to doceniają.

Etykiety ADR i GHS

Etykiety ostrzegawcze ADR oraz GHS umieszcza się na powierzchni kontenerów oraz pojazdów, a także na opakowaniach produktów, opakowaniach zbiorczych i transportowych. Klasyfikacja substancji i mieszanin pod względem stwarzanych przez nie zagrożeń dla zdrowia człowieka i środowiska wymaga informowania o zagrożeniu w formie etykiet ostrzegawczych


Znakowanie wizualne ( RWD )

Jednym z najprostszych, ale bardzo efektywnym sposobem znakowania towarów jest stosowanie kolorowych etykiet, gdzie każdy kolor ma przypisaną informację dotycząc np. nadawcy, odbiorcy lub źródła pochodzenia. Etykiety wizualne zapewniają trwałe oznakowanie, a stosowany materiał barwiony w masie sprawia, że nie zmienią swojego koloru nawet podczas składowania towarów na zewnątrz. Odporne na wilgoć, oleje i chemikalia etykiety mogą być stosowane w najtrudniejszych warunkach.


Etykiety logistyczne.

Wykonane wg standardów znakowania palet i przesyłek papierowe etykiety logistyczne dostępne są na rolkach, arkuszach A4 lub jako składanka, w zależności od przeznaczenia i wymaganej trwałości. Do zadruku przy użyciu drukarek etykiet lub biurowych drukarek laserowych. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się wysyłką towarów profesjonalnie na dużą skalę, czy tylko sporadycznie, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie na każdą okoliczność.


Zawieszki paletowe ( WRH )

Zabezpieczenie dokumentów przewozowych, dokumentacji technicznej lub kart charakterystyki towaru ma bardzo istotne znaczenie. Do tego celu świetnie nadają się kieszenie wielokrotnego użytku, które z uwagi na swoją konstrukcje mogą być zawieszane na krawędzi skrzyni lub wsuwane pomiędzy opakowania produktu.


Etykiety RFID

Rozwiązania RFID pozwalają na znakowanie towarów i urządzeń etykietą, która oprócz standardowej informacji wizualnej lub kodu QR zawiera informację elektroniczną zapisaną na wbudowanym nośniku pamięci. Pozwala to np. na szybkie dokonanie inwentaryzacji oznakowanych towarów poprzez jednoczesne zeskanowanie wszystkich etykiet znajdujących się w zasięgu terminala, bez konieczności ich zliczania lub odczytu bezpośredniego.


Etykiety do samodzielnego zadruku

Czyste etykiety do tworzenia indywidualnych opisów dostępne są na rolce lub arkuszach A4, w zależności od stosowanych przez użytkownika drukarek. Szeroki wybór materiałów najwyższej jakości gwarantuje trwałość i jakość oznakowania dostosowaną do potrzeb i wymaganego czasu eksploatacji danej etykiety. Bardzo szeroki wybór rozmiarów, wszystkie dostępne do zaprojektowania w PARTEX LABELS CREATOR.


Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁