CDLP - Półprzemysłowe drukarki CAB

Drukarki CAB serii MK10 charakteryzują się możliwością zarówno druku termicznego jak i druku termotransferowego. Mogą być stosowane do produkcji etykiet oraz plastikowych oznaczników ciągłych, a także etykiet bezklejowych. Wysoka rozdzielczość druku do 300 DPI i szeroki zakres regulacji gwarantują doskonałą jakość opisu na wielu podłożach takich jak papier, winyl, poliester. Regulowana pozycja sensora drukarki pozwala na drukowanie wielu rodzajów standardowych etykiet spotykanych na rynku. Możliwość korzystania z większych rolek etykiet oraz długich taśm folii termotransferowej sprawia, że drukarki CAB MK10 zaliczają się do sprzętu półprzemysłowego, który daje znacznie większe możliwości niż standardowe drukarki biurkowe przy zachowaniu stosunkowo małych gabarytów własnych.


Przemysłowe drukarki z serii MACH 4 charakteryzują się możliwością druku TT lub DT z prędkością do 300 mm/s co sprawia, że doskonale sprawdzają się przy masowej produkcji etykiet. Maksymalna średnica rolki etykiet do 205 mm pozwala na zredukowanie liczby czynności operacyjnych związanych z wymianą mniejszych rolek.

Zobacz listę produktów

Cechy produktu

  • Dostępne modele: MK10-EOS2, MK10-EOS5, MK10-Squix, MACH 4.3S, MACH 4S
  • Technologia druku: termiczny / termotransferowy
  • Głowica: płaska o rozdzielczości 200dpi/300dpi/600dpi ( tylko SQUIX )
  • Materiał: papier DT, papier TT, satyna, nylon, folie: PE, PP, PVC, PA
  • Komunikacja: RS 232, Centronics (LPT), USB, Ethernet
  • Maksymalna średnica rolki z etykietami: do 210 mm
  • Rekomendowane oprogramowania: PARTEX LABELS CREATOR - wypróbuj za darmo

Właściwości produktu

Producent
CAB


Wideo szkoleniowe dla: CDLP

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁
Zapisz się do newslettera,
wyślemy Tobie nasz katalog!