Co chcieliby Państwo o nas wiedzieć?

Witamy w Partex Labels Kluczowe wartości Właściciel CSR

Posiadanie rodzinnych firm przynosi mi radość, dumę i poczucie celu. Z sercem w Gullspång, w Szwecji, chcemy być globalnym graczem, który inwestuje w nowych klientów i rynki. Dążymy do przyjęcia długoterminowego podejścia i przekazania silnego przedsiębiorstwa następnemu pokoleniu.

Chcę być postrzegana jako odpowiedzialna i zaangażowana właścicielka, która wspiera dobre samopoczucie i rozwój firm z grupy Partex oraz naszego personelu. Wysoka jakość i profesjonalizm przenikają wszystko, co robimy.

Właścicielka Partex Sophie Lööf

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Model biznesowy Partex Marking Systems oznacza, że chcemy być blisko naszych dostawców, klientów i rynków. Przyjmujemy odpowiedzialność społeczną i przyczyniamy się do ciągłego rozwoju społeczności, w których żyjemy i pracujemy. Dzięki temu możemy lepiej przewidywać i wykorzystywać szybko zmieniające się społeczne oczekiwania i relacje, napędzając rozwój nowych rynków i stwarzając warunki do rozwoju.

FUNDACJA LÖÖF

Fundacja Lööf Foundation stara się promować opiekę i edukację dzieci i młodzieży, a także skupić się na działaniach na rzecz ochrony środowiska i pomocy społecznej. Fundacja Lööf jest zarządzana i reprezentowana przez zarząd z siedzibą w Gullspång, w Szwecji.

Dowiedz się więcej
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁
Zapisz się do newslettera,
wyślemy Tobie nasz katalog!