Etykiety informacyjne i ostrzegawcze

Etykiety informacyjne i ostrzegawcze

Oznakowanie maszyn, urządzeń czy szaf sterowniczych bardzo często wynika z uregulowań prawnych, które określają standardy etykiet ostrzegawczych lub informacyjnych. W naszej ofercie mamy wiele typowych oznaczników, a szeroki wybór rozmiarów i użytych materiałów pozwala na zastosowanie gotowych etykiet na różnego typu komponentach zarówno do aplikacji ręcznej jak i automatycznej . Dostępne jako arkusze, rolki lub zestawy kieszonkowe dla instalatorów.

Standardowe symbole - zeszyty

Przeznaczone do ręcznej aplikacji bezpośrednio w terenie, dzięki wygodnej formie zestawu kieszonkowego w formie książeczki. Wykonane z akrylu, poliestru lub laminowanego winylu. Znaki ostrzegawcze, opisy lub etykiety serwisowe.


Standardowe symbole - karty

Przeznaczone do ręcznej aplikacji w terenie lub na linii produkcyjnej. Wykonane z płótna akrylowego, poliestru lub laminowanego winylu do stosowania w najtrudniejszych warunkach, w tym na zewnątrz. Szeroki wybór symboli oraz wymiarów.


Etykiety na rolkach

Standardowe i klienckie etykiety na rolkach do aplikacji ręcznej lub automatycznej. Dostępne w różnej wersji materiału, w opcji nadruk odporny na promieniowanie UV lub laminat zabezpieczający przed uszkodzeniem nadruku.


Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁