Tabliczki grawerowane lub z nadrukiem

Tabliczki grawerowane lub z nadrukiem

Tabliczki odporne na czynniki atmosferyczne, wodę, wilgoć lub środki chemiczne. Oferujemy dowolne tabliczki grawerowane lub z nadrukiem UV. Wykonamy nadruk w dowolnym kolorze na bardzo lekkim materiale, który jednocześnie zachowuje sztywność i jest wytrzymały na uderzenia. Tabliczki grawerowane oferujemy ze stali, aluminium lub tworzyw sztucznych.
Tabliczki i znaki grawerowane

Oferowane tabliczki grawerowane mogą być przeznaczone do opisania wtyczek w maszynie, przełączników, gniazdek czy też różnego rodzaju wskaźników. Jakość i dopasowanie użytych materiałów sprawia, że mogą służyć nawet przez kilka lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.


Tabliczki i znaki z nadrukiem UV

Tabliczki odporne na czynniki atmosferyczne, wodę, wilgoć lub środki chemiczne. Oferujemy dowolne tabliczki z nadrukiem UV. Wykonamy nadruk w dowolnym kolorze na bardzo lekkim materiale, który jednocześnie zachowuje sztywność i jest wytrzymały na uderzenia. Trwały nadruk oraz wysoka odporność tabliczek daje możliwość wielu zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁