Etykiety specjalne

Etykiety specjalne

Na życzenie klienta dostarczamy etykiety zawierające unikalne opisy, kody QR lub kody kreskowe, a także zakodowane etykiety RFID, wykonane z materiałów standardowych lub specjalnych. Etykiety produktowe, inspekcyjne, etykiety seryjne lub etykiety inwentaryzacyjne to nasza domena.
Etykiety RFID

Informacja wizualna i elektroniczna w postaci etykiety RFID do znakowania maszyn u rządzeń wymagających przeglądów lub inspekcji okresowych.


Etykiety seryjne z kodami

Etykiety z kodami kreskowymi lub kodami QR są stosowane w większości branż, np. handel spożywczy, towary i transport, służba zdrowia, przemysł wytwórczy itp. Szybki i bezpieczny sposób rejestrowania produktów, artykułów, przepływów materiałów i wielu innych. Najpopularniejsze kody to kody kreskowe, np. EAN13, Code 39 i Code 128 oraz kody QR lub DataMatrix.


Etykiety klienckie

Etykiety wykonane na zamówienie wg wytycznych użytkownika. Dobieramy materiał i rodzaj nadruku zgodnie z przeznaczeniem etykiety. Nasze etykiety gwarantują trwałość oznakowania w każdych warunkach.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁