Oznakowanie maszyn i urządzeń

Wysokiej jakości standardowe lub specjalne etykiety do znakowania maszyn, urządzeń lub ich komponentów to podstawa wielu procesów produkcyjnych i montażowych. Znamy się na tym i dostarczamy tego typu oznakowanie od lat, a naszymi klientami są znani na świecie producenci z branży energetycznej, maszynowej i automotive. Sprawdzone materiały, kompleksowe rozwiązania i szybka dostawa to nasze atuty w tej dziedzinie. Sprawdź nas, dopasujemy etykiety do Twoich potrzeb.

Standardowe znaki informacyjne

Oznakowanie maszyn, urządzeń czy szaf sterowniczych bardzo często wynika z uregulowań prawnych, które określają standardy etykiet ostrzegawczych lub informacyjnych. W naszej ofercie mamy wiele typowych oznaczników, a szeroki wybór rozmiarów i użytych materiałów pozwala na zastosowanie gotowych etykiet na różnego typu komponentach zarówno do aplikacji ręcznej jak i automatycznej . Dostępne jako arkusze, rolki lub zestawy kieszonkowe dla instalatorów.

Poznaj rozwiązania

Etykiety ciągłe

Etykiety ciągłe do najlepsze rozwiązanie w przypadku drukowania opisów i różnej długości tekstu, który nie mieści się na etykietach o standardowych rozmiarach. Każda etykieta może mieć inną długość. Samoprzylepne etykiety ciągłe wykonane są z trwałego winylu do stosowania na zewnątrz i wewnątrz, są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Każdą naszą etykietę ciągłą możesz zaprojektować i wydrukować przy użyciu programu PARTEX LABELS CREATOR.

Poznaj rozwiązania

Etykiety do zadruku

Czyste etykiety do tworzenia indywidualnych opisów dostępne są na rolce lub arkuszach A4, w zależności od stosowanych przez użytkownika drukarek. Szeroki wybór materiałów gwarantuje trwałość i jakość oznakowania dostosowaną do potrzeb i wymaganego czasu eksploatacji danej etykiety. Bardzo szeroki wybór rozmiarów, wszystkie dostępne do zaprojektowania w PARTEX LABELS CREATOR.

Poznaj rozwiązania

Tabliczki grawerowane lub z nadrukiem

Tabliczki odporne na czynniki atmosferyczne, wodę, wilgoć lub środki chemiczne. Oferujemy dowolne tabliczki grawerowane lub z nadrukiem UV. Wykonamy nadruk w dowolnym kolorze na bardzo lekkim materiale, który jednocześnie zachowuje sztywność i jest wytrzymały na uderzenia. Tabliczki grawerowane oferujemy ze stali, aluminium lub tworzyw sztucznych.

Poznaj rozwiązania
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera,
wyślemy Tobie nasz katalog!