Oznakowanie maszyn i urządzeń

Oznakowanie maszyn i urządzeń

Wysokiej jakości standardowe lub specjalne etykiety do znakowania maszyn, urządzeń lub ich komponentów to podstawa wielu procesów produkcyjnych i montażowych. Znamy się na tym i dostarczamy tego typu oznakowanie od lat, a naszymi klientami są znani na świecie producenci z branży energetycznej, maszynowej i automotive. Sprawdzone materiały, kompleksowe rozwiązania i szybka dostawa to nasze atuty w tej dziedzinie. Sprawdź nas, dopasujemy etykiety do Twoich potrzeb.
Etykiety informacyjne i ostrzegawcze

Oznakowanie maszyn, urządzeń czy szaf sterowniczych bardzo często wynika z uregulowań prawnych, które określają standardy etykiet ostrzegawczych lub informacyjnych. W naszej ofercie mamy wiele typowych oznaczników, a szeroki wybór rozmiarów i użytych materiałów pozwala na zastosowanie gotowych etykiet na różnego typu komponentach zarówno do aplikacji ręcznej jak i automatycznej . Dostępne jako arkusze, rolki lub zestawy kieszonkowe dla instalatorów.

Poznaj rozwiązania

Etykiety ciągłe
Etykiety ciągłe do najlepsze rozwiązanie w przypadku drukowania opisów i różnej długości tekstu, który nie mieści się na etykietach o standardowych rozmiarach. Każda etykieta może mieć inną długość. Samoprzylepne etykiety ciągłe wykonane są z trwałego winylu do stosowania na zewnątrz i wewnątrz, są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Każdą naszą etykietę ciągłą możesz zaprojektować i wydrukować przy użyciu programu PARTEX LABELS CREATOR.
Poznaj rozwiązania

Etykiety specjalne
Na życzenie klienta dostarczamy etykiety zawierające unikalne opisy, kody QR lub kody kreskowe, a także zakodowane etykiety RFID, wykonane z materiałów standardowych lub specjalnych. Etykiety produktowe, inspekcyjne, etykiety seryjne lub etykiety inwentaryzacyjne to nasza domena.
Poznaj rozwiązania

Etykiety do samodzielnego zadruku
Czyste etykiety do tworzenia indywidualnych opisów dostępne są na rolce lub arkuszach A4, w zależności od stosowanych przez użytkownika drukarek. Szeroki wybór materiałów najwyższej jakości gwarantuje trwałość i jakość oznakowania dostosowaną do potrzeb i wymaganego czasu eksploatacji danej etykiety. Bardzo szeroki wybór rozmiarów, wszystkie dostępne do zaprojektowania w PARTEX LABELS CREATOR.
Poznaj rozwiązania

Tabliczki grawerowane lub z nadrukiem
Tabliczki odporne na czynniki atmosferyczne, wodę, wilgoć lub środki chemiczne. Oferujemy dowolne tabliczki grawerowane lub z nadrukiem UV. Wykonamy nadruk w dowolnym kolorze na bardzo lekkim materiale, który jednocześnie zachowuje sztywność i jest wytrzymały na uderzenia. Tabliczki grawerowane oferujemy ze stali, aluminium lub tworzyw sztucznych.
Poznaj rozwiązania
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁