Etykiety do samodzielnego zadruku

Czyste etykiety do tworzenia indywidualnych opisów dostępne są na rolce lub arkuszach A4, w zależności od stosowanych przez użytkownika drukarek. Szeroki wybór materiałów najwyższej jakości gwarantuje trwałość i jakość oznakowania dostosowaną do potrzeb i wymaganego czasu eksploatacji danej etykiety. Bardzo szeroki wybór rozmiarów, wszystkie dostępne do zaprojektowania w PARTEX LABELS CREATOR.

Czyste etykiety na rolkach

Przeznaczone do zadruku w termicznych lub termotransferowych drukarkach etykiet. W zależności od przeznaczenia oferujemy etykiety wykonane z poliestru, polipropylenu, winylu lub papieru. Wszystkie standardowe rozmiary etykiet dostępne są w PARTEX LABELS CREATOR.


Czyste etykiety na arkuszach A4

Te przystosowane do biurowych drukarek laserowych etykiety rozmieszczone są na arkuszu A4, co sprawia, że można je wykonać bez problemu w każdym biurze wyposażonym w standardowy sprzęt drukujący. Dostępne są w dwóch wersjach materiału - jako wytrzymały i odporny na wiele czynników poliester lub wielokolorowy papier. Wszystkie nasze etykiety A4 łatwo zaprojektujesz w PARTEX LABELS CREATOR


PARTEX LABELS CREATOR

Łatwo i szybko zaprojektuj każdą naszą etykietę korzystając z szablonów PARTEX LABELS CREATOR. Wszystkie etykiety w jednym miejscu. Wpisz rozmiar lub numer etykiety i zostań autorem własnego, unikalnego oznakowania.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera,
wyślemy Tobie nasz katalog!