Etykiety samolaminujące

Etykiety samolaminujące

W celu ochrony opisu kabla przed uszkodzeniem najlepiej sprawdzą się etykiety samolaminujące. W zależności od ilości stosowanych etykiet i posiadanej drukarki, oferujemy je na rolkach lub arkuszach A4, a także w formie wygodnych książeczek do ręcznego opisu i aplikacji bezpośrednio w terenie. Niezależnie od tego czy to linia produkcyjna, warsztat czy drobne prace instalatorskie, dobierzemy odpowiednie etykiety do znakowania kabli przewodów wg Twoich potrzeb.
Samolaminujące etykiety na rolkach

Samoprzylepne i samolaminujące etykiety poliestrowe służące do znakowania kabli i przewodów na dużą skalę. Do zadruku w drukarkach termotransferowych. Pole zadruku zabezpieczone jedną lub dwoma warstwami przezroczystego poliestru. Etykiety występują w kolorze żółtym oraz białym i są dostępne w wielu rozmiarach, co pozwala na znakowanie kabli o różnym przekroju. Odporne na wilgoć, oleje techniczne i alkohol. Zaprojektuj i wydrukuj w PARTEX LABELS CREATOR.


Samolaminujące etykiety na arkuszach A4

Jeśli nie posiadasz drukarki etykiet, skorzystaj z prostszej opcji etykiet kablowych na kartach A4. Zaprojektuj treść potrzebnego opisu w PARTEX LABELS CREATOR i wydrukuj korzystając z biurowej drukarki laserowej. Ta sama najwyższa jakość oznakowania dostępna dla każdego.


Smolaminujące etykiety kablowe - zeszyty

Te kieszonkowe zestawy etykiet kablowych to świetne rozwiązanie w terenie, gdzie zazwyczaj trudno o drukarkę. Opis kabla wykonuje się markerem wodoodpornym i zabezpiecza przezroczystą częścią etykiety owiniętej wokół przewodu. Trwałe oznakowanie i łatwość aplikacji w każdych warunkach.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁