Znakowanie regałów

Znakowanie regałów

Chłodnia czy magazyn wysokiego składu? Regały paletowe czy regały towarowe? Każdy z nich oznakujemy zgodnie z Państwa wymaganiami. Samoprzylepne lub magnetyczne listwy etykiet, wkłady etykietowe do samodzielnego zadruku lub odporne na ścieranie seryjne etykiety winylowe drukowane wg pliku klienta, to coś w czym PARTEX LABELS specjalizuje się od lat. Od alejek i rzędów po szczegółowe oznakowanie poszczególnych półek - wszystko w jednym miejscu.
Listwy na wkłady etykietowe ( WLH1, WLH2, WLH3 )

Przezroczyste listwy wkładów etykietowych służą do oznakowania regałów i półek, na których często następuje zmiana towarów. Wymienny papierowy wkład etykietowy w kolorze żółtym lub białym jest dopasowany do wymiaru listwy i może być zadrukowany w biurowej drukarce laserowej lub termotransferowej drukarce etykiet. Odczyt informacji na wysokich regałach zapewnia nachylenie kątowe części etykietowej.


Wkłady etykietowe ( AWI, RWI )

Papierowe wkłady etykietowe dostępne są w formie arkuszy A4 lub na rolkach, co pozwala na ich zadrukowanie - w zależności od posiadanego sprzętu - w monochromatycznych drukarkach laserowych lub przy użyciu termotransferowych i termicznych drukarek etykiet. Wykonane z kartonu o gramaturze 170 gr, dostępne w kolorze żółtym lub białym, do samodzielenego zadruku.


Kieszenie na dokumenty ( WMH, WRH )

Jeśli oznakowanie grupy produktów wymaga dodatkowej informacji lub przechowania specyfikacji towaru, doskonale sprawdzą się kieszenie informacyjne. Magnetyczne lub wiszące, w rozmiarze A5, A4 lub A3, dostępne w kliku kolorach. Wygoda użytkowania i wielokrotne zastosowanie to główne ich zalety.


Etykiety permanentne ( RWSL, AWSL )

Jeśli oznakowanie regału ma być trwałe i niezmienne, bo wymaga tego specyfika magazynu, najlepszym rozwiązaniem będą samoprzylepne etykiety magazynowe z nadrukiem. Wykonane z poliestru na arkuszach A4 lub z trwałego winylu na rolkach zagwarantują bezpieczeństwo opisu na długi czas. Do samodzielnego zadruku w drukarkach laserowych lub wykonane na zamówienie wg dostarczonej listy nazw i kodów.


Oznakowanie rzędów ( WSS )

Numer regału czy alejki to kluczowy element dobrze oznakowanego magazynu i zazwyczaj początkowy numer każdej lokalizacji. Dlatego istotne jest, aby ta informacja była widoczna jako pierwszy z daleka. W zależności od poziomu oznakowania oferujemy znaki w różnych rozmiarach z bardzo dobrze widocznym nadrukiem na żółtym tle. Wykonane z elastycznego materiału charakteryzują się dużą odpornością na zniszczenie np. w kontakcie z transportowaną paletą czy wózkiem widłowym.


Taśmy magnetyczne ( TWM )

Jeśli lokalizacja produktu w magazynie jest zmienna lub istnieje potrzeba oznakowania produktu wykonanego ze stali bez możliwości jego oklejania ( np. malowana armatura, tarcze hamulcowe itp. ) doskonale sprawdzą się taśmy magnetyczne do zapisu markerem lub zadruku w drukarkach termotransferowych. Dostępne jako taśma ciągła lub paski o określonej długości


Samoprzylepne litery i cyfry ( SWL )

Stwórz dowolne oznakowanie regału lub półki za pomocą samoprzylepnych liter i cyfr. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom etykiet łatwo nadasz kategorię każdej numeracji, w zależności od poziomu znakowania. Trwałe i widoczne etykiety odporne na wilgoć i oleje, do użytku wewnątrz.


Winylowe etykiety ciągłe ( RVC )

Etykiety ciągłe to najlepsze rozwiązanie w przypadku drukowania opisów o różnej długości tekstu, który nie mieści się na etykietach o standardowych rozmiarach. W tym rozwiązaniu każda drukowana etykieta może mieć inną długość. Samoprzylepne etykiety ciągłe wykonane są z trwałego winylu do stosowania na zewnątrz i wewnątrz, są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV dzięki temu, że są barwione w masie.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁