Oznakowanie kabli i przewodów

Jedną z dziedzin w której się specjalizujemy jest znakowanie kabli i przewodów, a nasze etykiety kablowe stosowane są w wielu gałęziach przemysłu w Skandynawii. Nasz asortyment oznaczników kablowych oparty jest na etykietach zawierających standardowe znaki i symbole oraz tych przeznaczonych do indywidualnego zapisu z wykorzystaniem drukarek biurowych lub termotransferowych. Wysoka wytrzymałość etykiet na warunki atmosferyczne oraz chemikalia i oleje sprawia, że to bardzo trwały i wygodny sposób znakowania. Oferowane w formie rolek, arkuszy A4, kart lub wygodnych książeczek w kieszonkowym rozmiarze do aplikacji bezpośrednio w terenie.

Etykiety samolaminujące

W celu ochrony opisu kabla przed uszkodzeniem najlepiej sprawdzą się etykiety samolaminujące. W zależności od skali ich wytwarzania i sposobu aplikacji, oferujemy je na rolkach lub arkuszach A4, a także w formie wygodnych książeczek do ręcznego opisu. Niezależnie od tego czy to linia produkcyjna, biuro czy stanowisko montażowe w terenie, dobierzemy odpowiednie etykiety do znakowania kabli przewodów i dopasujemy ich rozmiar do Państwa potrzeb.

Poznaj rozwiązania

Etykiety z nadrukiem

Jeśli opis przewodu zawiera standardowe cyfry, litery lub symbole to najlepszym wyborem będą gotowe oznaczniki samoprzylepne dostępne w formie kart lub zestawów monterskich. Wygodna i łatwa aplikacja oraz zróżnicowana treść i rozmiar tych etykiet sprawia, że to bardzo uniwersalne rozwiązanie do wielu zastosowań.

Poznaj rozwiązania

Pozostałe oznaczniki

Jeśli nie etykiety, to może oznaczniki z tworzyw sztucznych? W tej grupie produktów znajdziecie Państwo inne rodzaje oferowanych przez nas oznaczników kablowych dostosowanych do różnych przekrojów kabli oraz zróżnicowanych pod względem sposobu ich montażu.

Poznaj rozwiązania

Taśmy do znakowania kabli

Oznaczniki kablowe w postaci taśmy samoprzylepnej ze standardowym opisem faz. Wykonane z trwałego winylu pokrytego laminatem w celu zabezpieczenia opisu przez zarysowaniem lub zabrudzeniem. Do znakowania kabli wewnątrz szaf kablowych i w pomieszczeniach. Łatwa aplikacja dzięki perforacji taśmy co 7,7 cm. Dla kabli o średnicy 10 mm i większych. Dostępne opisy to L1, L2, L3, N, PE, PEN

Poznaj rozwiązania

Opaski kablowe

Prawidłowe i stabilne zamocowanie wiązki przewodów wymaga dobrej opaski zaciskowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo opaski wytrzymałe na rozciąganie i odporne na zerwanie. Opaski wykonane są z nylonu 6.6, dostępne w kolorze czarnym lub naturalnym. Oprócz opasek standardowych oferujemy także opaski specjalne jak m.in opaski otwierane, odporne na promieniowanie UV, opaski rzepy czy opaski ze stali nierdzewnej.

Poznaj rozwiązania
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera,
wyślemy Tobie nasz katalog!