Oznakowanie magazynów i towarów

Oznakowanie magazynów i towarów

Porządek i dobrze zaprojektowany system oznakowania magazynu to klucz do sukcesu w logistyce. Nowoczesne magazyny to duża powierzchnia i znaczna ilość regałów składowania, a każdy element tej "układanki" wymaga dobrego systemu identyfikacji. W tym się specjalizujemy. Nasze etykiety sprawdziły się w największych centrach magazynowych, a ich trwałość i jakość wykonania gwarantują komfort pracy i pewną informację. Niezależnie od tego czy magazyn jest duży czy mały, czy wymaga częstej zmiany oznakowania lub trwałych specjalistycznych oznaczeń, w naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie elementy dobrego oznakowania magazynu. Etykiety seryjne z kodem kreskowym lub QR, listwy do regałów paletowych oraz znaki informacyjne, to tylko niektóre produkty dedykowane dla magazynów i logistyki
Znakowanie regałów
Chłodnia czy magazyn wysokiego składu? Regały paletowe czy regały towarowe? Każdy z nich oznakujemy zgodnie z Państwa wymaganiami. Samoprzylepne lub magnetyczne listwy etykiet, wkłady etykietowe do samodzielnego zadruku lub odporne na ścieranie seryjne etykiety winylowe drukowane wg pliku klienta, to coś w czym PARTEX LABELS specjalizuje się od lat. Od alejek i rzędów po szczegółowe oznakowanie poszczególnych półek - wszystko w jednym miejscu.
Poznaj rozwiązania

Znakowanie podłóg.
Wyznaczenie tras komunikacyjnych i opisy miejsc składowania umieszczone na posadzce to bezpieczeństwo i komfort pracy każdego operatora wózka widłowego. Taśmy podłogowe z klejem trwałym lub usuwalnym oraz trwałe etykiety podłogowe, których treść chroni odporny na ścieranie laminat to rozwiązania, które gwarantują wieloletnie użytkowanie. Sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, do stosowanie wewnątrz i na zewnątrz.
Poznaj rozwiązania

Znakowanie towarów

Aby właściwy towar trafił we właściwe miejsce, konieczne jest jeszcze oznakowanie poszczególnych opakowań w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do celu przeznaczenia.

Etykiety towarowe, etykiety sygnałowe lub standardowe znaki informacyjne towarów niebezpiecznych, to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie, w myśl zasady od ogółu do szczegółu. Ponieważ wykonujemy je sami, wysyłamy je w ciagu 24 godzin z naszego magazynu w Toruniu. Nasi klienci to doceniają.

Poznaj rozwiązania
Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
Zapisz się do newslettera!
Zgarnij prezent 🎁