Partex zwiększa obecność na polskim rynku

Partex zwiększa obecność na polskim rynku

Od kilku tygodni Grupa Partex jest w Polsce reprezentowana przez dwie spółki. To efekt ubiegłorocznego przejęcia na szwedzkim rynku – wówczas Partex Marking Systems stał się właścicielem firmy Märko Tryck. Dzięki tej akwizycji Partex w naszym kraju wzbogaci swoją ofertę dla dotychczasowych klientów, a także dotrze do nowych odbiorców z nieobsługiwanych wcześniej branż.

Partex Marking Systems współpracował z Märko Tryck – producentem zaawansowanych technologicznie etykiet przemysłowych – od kilkudziesięciu lat. W 2018 roku Partex wykupił swojego dotychczasowego dostawcę, a cała produkcja firmy została przeniesiona ze Szwecji do Polski, do Torunia. Od lipca producentem marki Märko Tryck jest Partex Labels. W strukturach grupy funkcjonuje ona jako spółka zależna od Partex Polska.

– Märko Tryck ma w Skandynawii swoich stałych, wiernych klientów. Obecnie są oni obsługiwani bezpośrednio z naszego kraju, a dzięki fuzji jesteśmy w stanie zaoferować im szerszą ofertę, obejmującą także produkty Partex przy jednoczesnym zachowaniu poziomu obsługi, jakości i terminów dostaw – oznajmia Dariusz Ćwik, dyrektor generalny i członek zarządu Partex Marking Systems w Polsce.

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej

Akceptuję
Zapisz się do newslettera,
wyślemy Tobie nasz katalog!